Reference

Radoslav Černý

S Davidem spolupracuji 3 roky. Byl prvním affil managerem, který se opravdu naplno a s nadšením věnoval partnerům. Proto mne spolupráce s ním vždy neskutečně baví a burcuje k větším výkonům. Vymýšlí soutěže, denní výzvy, motivace a bonusy pro partnery, které partnery vtáhnou do kampaní, o které se stará. Navíc dokáže obrovsky pomoct affiliate partnerům, kteří se účastní propagace. Má mnoho zkušeností, protože sám affilákem je. Vím to z vlastní zkušenosti :) Spolupráci s ním rozhodně doporučuji.

Radoslav Černý
zakladatel portálu
Ecoblog.cz

Peter Chodelka

S Davidom som sa prvý krát dostal do kontaktu pri propagácií českej affiliate kampane, kde bol managerom a ja partnerom. Od začiatku som Davida zahlcovali rôznymi otázkami, pretože s propagáciou takejto kampane som nemal doteraz skúsenosti. David mi na každú moju otázku odpovedal a vždy mi pomohol, keď som si nevedel rady. Jeho prístup k manažovaniu kampaní je v prostredí ČR a SR nadštandartný, vlastne neviem o nikom, kto má podobné skúsenosti ako on. Ide o veľkého experta, ktorý vždy pomôže. Bolo mi cťou s Davidom spolupracovať a verím, že to nebola naša posledná spolupráca.

Peter Chodelka, MSc
internetový podnikateľ
www.chodelka.sk

Zdeněk Steiner

David byl v letech 2015-2017 nenahraditelnou součástí core týmu při mých 5 online projektech včetně velmi úspěšného tréninku o podnikání na Amazonu. Vážím si jej pro jeho pracovitost, schopnost vidět projekty s odstupem a umění spojovat lidi. David vždy udělal mnohem víc, než bylo třeba a pomohl přesně tam, kde si to situace žádala. Zachoval klid i v těch nejvypjatějších situacích a vždy na něj bylo maximální spolehnutí.

Zdeněk Steiner
podnikatel, lektor a kouč
www.zdeneksteiner.cz

Pavel Fara

David si jde za svým, i když mu všichni kolem říkají, že tudy cesta nevede. Já jsem mu to říkal taky. A najednou koukám, že ta cesta tam je. David jí viděl. Já ne.

Pavel Fara
obchodník a marketér
pavelfara.cz

František Szabó

David Kristen je profesionál každým coulem, který se vyznačuje svou pracovitostí. V roli affil manažera se bije za své partnery do poslední konverze a v roli affiláka přichází s mnoha zajímavými nápady.

František Szabó
affiliate evangelista
coinario.com

Tomáš Dědek

S Davidem jsem se seznámil v rámci affiliate spolupráce s KPR. Musím ocenit především jeho osobní přístup, know-how a pomoc při ladění affiliate webu.

Tomáš Dědek
Podnikatel, investor a data scientist
www.edufix.cz

Samuel Hornek

S Davidem jsem spolupracoval na několika on-line kampaních. Je to přesně ten typ manažera, kterého chcete mít ve svém týmu. Stále plnou hlavu nápadu co zlepšit, zpětnou vazbu neháže do koše a rozumí technickému nastavení kampaní jako málokdo. Prostě člověk, kterému bych se nebál svěřit vlastní peníze.

Samuel Hornek
project manager
samuel-hornek.cz

Petr Graclík

David je špičkový odborník a profesionál v oblasti online marketingu a nejlepší český manažer affiliate kampaní, který provede své kolegy kampaní s absolutní noblesou, vtipem a zábavnou formou a přitom velmi precizně. Vše v souladu s požadavky a očekáváním zadavatele. Těším se na další spolupráci ;-)

Petr Graclík
generální sekretář ČOV

Tomáš Karásek

S Davidem spolupracujeme na společných projektech a také se účastním prakticky všech kampaní, kde působí jako affiliate manažer. Každá kampaň s ním stojí za to a ještě se u toho skvěle pobavíme. Dává vždy do projektu 100 %, přináší nové a originální nápady a zároveň mu neunikne žádný detail. Spolupráce s Davidem je opravdu radost! :-)

Tomáš Karásek
markeťák

Ondřej Steklý

Férovost, pevné hodnoty a nekompromisní smysl pro humor… to jsou tři vlastnosti, které Davida popíšou nejlépe. Takovej Mirek Dušín českýho Affilu. Krom toho, že je David super člověk, má několik superschopností. Umí zoptimalizovat web, spustit reklamy a vyladit to tak, že z pár tisícovek udělá statisíce. Nebo ty weby poladí pro vyhledávače a choděj mu tam kvanta lidí i bez toho aby musel kupovat reklamu.

Ondra Steklý
marketing specialist

Milan Pichlík

Davida jsem poprvé poznal při propagaci kampaně Digitální Zlato, kde dělal affiliate manažera. Jeho osobitý a zábavný způsob manažování kampaně mě dostal a po celou dobu kampaně jsem se nejen dobře bavil, ale i vydělával peníze. Osobně také působím jako affiliate manažer v různých eshopech a David mě svým způsobem vedení kampaně inspiroval i pro mou práci. Je to skvělý affiliate manažer a určitě ho doporučuji.

Milan Pichlík
CEO Affiliate Agency s.r.o.
milanpichlik.cz

David je člověk, který mi vždy ochotně a velmi odborně poradil. Vážím si ho pro jeho skromnost, znalosti a lidský přístup. Pro mě je jedním z největších odborníků na online a affiliate marketing u nás a nejlepším affiliate manažerem vůbec. Je to člověk, na kterého se můžu na 100 % spolehnout a jehož rady byly a jsou pro mě a mé podnikání vždy obrovským přínosem.

Daniela Jelínková
online marketér
www.danielajelinkova.cz

Michal Kreslík

Neznám férovějšího chlapa. Byl affiliate manažerem několika kampaní, které jsme podporovali a v každé z nich strávil desítky a desítky hodin, aby vše poctivě dohledal a každý dostal, co mu patří… i v případech kdy šlo jen o pár korun. S tím jsme se nikdy předtím nesetkali.

Michal Kreslík
copywriter a on-line podnikatel

Vít Schaffarczik

Davida údajně poslal na zem bůh, aby pomáhal lidem s affiliate marketingem. Problém je, že já jsem nikoho nikam neposílal. Přesto věřím, že David může být správnou volbou pro všechny pozemšťany!

Vít Schaffarczik
specialista přes Facebook reklamu

Dušan Hruška

Vždy, keď som zistil, že affiliate kampaň vedie David Kristen, tešil som sa na ňu dvojnásobne. Oceňujem jeho promptné odpovede, neustálu aktivitu počas kampaní a taktiež motivovanie ostatných, vďaka čomu sa každá kampaň zaradila medzi tie najväčšie.

Dušan Hruška
online podnikateľ
dusanhruska.sk

Adam Gajdečka

David mne ohromil svým přístupem k affiliate partnerům. Byl jsem součástí mnoha kampaní, ovšem v žádné jsem se nesetkal s takovým nadstandardním přístupem affiliate manažera. V uzavřené skupině pro partnery jsem se doslova bavil, není to pouze o sledování čísel. Po zkušenostech s Davidem, musím uznat, že to je člověk na správném místě, protože svou práci dělá opravdu výborně.

Adam Gajdečka
internetový podnikatel
adamgajdecka.cz

Patrik Popelič

Veľmi oceňujem Dávidov prístup ku každej affiliate kampani, ktoré viedol a aj osobitý prístup k ľudom. Zatiaľ som sa nestretol s nikým iným, kto by dokázal tak dobre viesť a zároveň vyhecovať affiliate partnerov, aby do toho dali všetko. Dávid je TOP Affiliate manažér.

Patrik Popelič
online podnikateľ
www.eshopovac.sk

Pokud si chci nechat poradit při řešení komplexního problému v oblasti affiliate marketingu, nebo online marketingu obecně, tak David je první člověk, na kterého se obrátím. Kromě toho, že je David velmi zkušený chlap v oboru, tak je to také neuvěřitelně férový člověk a kamarád, který se vždy snaží, aby byly všechny strany ve výhodě.

Toom Bui
digital media specialist

Daniel Kufa

Zažil jsem Davida při dvou kampaních jako affiliate manažera. Jedna z nich byla v té době jednou z největších v ČR, co se výnosu týče. Spolupráce s ním byla naprosto famózní.
David je autentický, lidský, precizní a má výsledky. Na nic si nehraje, netrpí politickou korektností a taky umí být absolutní profík, když je potřeba. Poradí i když nemusí, pomůže stejně tak. Je to typ člověka, se kterým velmi rádi zajdete na pivo/čaj nebo vymyslíte jinou aktivitu. Spolupráce s ním byla jedna velká jízda. Mám s čím srovnávat a lepšího affiliate manažera neznám. Davidovo nadšení, optimismus a skvělý smysl pro humor dělal ze spolupráce s ním zážitkovou proceduru, u které člověk zapomíná, že se i maká. Bavilo to Davida, bavilo to mě a moc jsem si spolupráci s ním užil. A nejen já. Při psaní téhle reference jsem si celou spolupráci rád připomněl. A zvedlo mi to náladu, tak dobrá byla!

Daniel Kufa
online specialista

Máte se mnou také osobní zkušenost?

Budu Vám velice vděčný, pokud mi pomocí formuláře níže zanecháte krátkou referenci :-)


5 hvězdiček4 hvězdičky3 hvězdičky2 hvězdičky1 hvězdička

Tlačítkem níže prosím nahrajte svou fotografii.