Začínám blogovat… přiměřeně :-)

Začínám blogovat... přiměřeně :-)

Tak dlouho mi v minulosti ostatní říkali, ať si založím blog, až jsem se na to vykašlal… A teď, když už mi to nikdo neříká, jsem si ho konečně založil. To jsem celý já :-)

Mimochodem, je strašně vtipné psát článek na blog, na který zatím nikdo nechodí a pokud na něj někdo v budoucnu přijde, určitě to nebude kvůli tomuto článku. Nicméně je pravděpodobné, že si ho někdo zpětně přečte (což ostatně teď děláte), takže by měl mít nějakou vypovídající hodnotu.

Začněme třeba mým přiznáním. Veřejně se přiznávám k tomu, že hlavním důvodem, proč jsem si blog nezaložil už před lety je fakt, že mě psaní strašně zdržuje od mé práce. A hlavním důvodem, proč si ho teď zakládám je, že jím chci svojí vlastní práci podpořit.

Víte, já k smrti nenávidím blogy, ve kterých jejich autoři jenom žvatlají, ale ve skutečnosti čtenáři nepředávají žádnou hodnotu. Proto jsem se zařekl, že můj blog takový nebude. Možná tady nebude tolik článků jako jinde, ale pokud sem už něco dám, tak chci, aby to mělo kvalitu. Musí to maximálně vycházet z praxe a musí to čtenáře někam posunout.

V brzké době pro vás plánuji seriál článků o tom, jak postavit web, který vydělává pomocí affiliate marketingu. Mojí snahou bude přiblížit online vydělávání hlavně začátečníkům, kteří v tuto chvíli neví jak na to, ale jsou pevně rozhodnutí do toho jít na plné pecky.

No a vy lidi z budoucnosti už teď vlastně víte, jak to dopadlo :-)

Ehm a jelikož nechci začít žvatlat, tak jdu radši makat…

Tak zatím…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *