Affiliate program Kurzy pro radost – partnerské prostředí (5/5)

Affiliate program Kurzy pro radost - partnerské prostředí

Toto je podčlánek 5/5. Pokud jste nečetli hlavní článek, přečtěte si jej ZDE.


Originální partnerské prostředí

Jelikož nepoužíváme software třetí strany, mohli jsme si prostředí pro partnery přizpůsobit podle svých představ. Proto jsme schopni nabídnout nestandardní funkce, jako je trackování domény, umístění konverzního pixelu nebo třeba pokročilé filtrování a exporty do csv.

Navíc prostředí neustále vyvíjíme a vylepšujeme tak, aby bylo maximálně pohodlné a obsahovalo všechny informace, které každý affilák potřebuje ke své práci. I proto velmi oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu od vás.

Registrace do affiliate programu

Abyste mohli využívat partnerské prostředí, musíte se do něho nejprve zaregistrovat. Registrace je jednoduchá, leč podrobná. Chceme mít od začátku jasně identifikované všechny partnery, kteří se do našeho programu zapojí a už při registraci po nich požadujeme číslo bankovního účtu pro zasílání provize, aby se výplata následně nezdržovala.

V původní verzi partnerského programu Kurzů pro radost (2013 – 2017) jsme na plné identifikaci nelpěli a výsledkem bylo 1 200 zaregistrovaných partnerů, z nichž odhadem 200 bylo affiláků a zbytek se pak rozdělil na falešné registrace a vychytralé zákazníky, kteří si jen chtěli ponížit nákup kurzu o provizi. Víme, že tudy cesta nevede, a i když je to možná „vopruz“, prosím překousněte to a vyplňte všechny požadované údaje.

Affiliate program Kurzy pro radost - partnerské prostředí
Registrační formulář pro affiliate partnery.

Podnikatel i nepodnikatel?

Původně jsme vůbec nechtěli povolit registrace subjektů bez IČ. Říkali jsme si, že když s námi chce někdo dlouhodobě spolupracovat a vydělávat si slušné peníze, tak přece už není takový problém zaregistrovat se na živnostenském úřadě. Nakonec jsme ale registraci nepodnikatelských subjektů povolili, abychom dali příležitost i těm, co s affilem teprve začínají.

Nutno podotknout, že po všech nepodnikatelích požadujeme RČ, protože ze zákona máme povinnost ověřit, že nevyplácíme peníze falešným identitám. Pokud by se tomu tak stalo, nebyly by nám výplaty uznány jako náklad a museli bychom je zpětně dodaňovat.

Upozornění pro nepodnikatele

Mějte na paměti, že v současném daňovém systému ČR (rok 2017) si jako nepodnikatel můžete ročně vydělat až 30 000 Kč bez danění, ale musí se jednat pouze o příležitostný příjem (např. 2 – 3x do roka). Takže pokud si hodláte provize vyplácet z našeho systému pravidelně (12x do roka), je nutné se zaregistrovat k podnikatelské činnosti.

Pokud máte přiřazené IČ, v žádném případě se v našem systému neregistrujte jako nepodnikatel! Stejně veškeré příjmy budete muset zdanit, akorát nám v tom uděláte guláš a zbytečně riskujete postih ze strany finančního úřadu. Ještě jednou vás tedy prosím, veškeré údaje vyplňujte vždy podle skutečnosti. Děkuji.

Nápověda pro partnery a FAQ

Jakmile úspěšně dokončíte registraci a dostanete se na úvodní obrazovku partnerského systému, doporučuji vám zamířit své kroky do kategorie „Nápověda a FAQ“, kde naleznete informace o trackování domény, umístění konverzního pixelu nebo třeba o tom, jak funguje subpartnerský systém. Tyto informace pravidelně aktualizujeme, takže se čas od času vyplatí na tuto stránku zavítat.

Pakliže v nápovědě nenaleznete to, co jste hledali, můžete se kdykoliv obrátit na affiliate manažera, který pro vás, stejně jako muži z Kobry 11, pracuje ve dne v noci :-)

Výplata provize do 7 dnů od požádání

O výplatu provize a bonusů za daný měsíc můžete, z důvodu možnosti uplatnění garance (15 dní), požádat vždy od 16. do posledního dne následujícího měsíce. Výplatní minimum je 1 000 Kč a peníze vám vyplatíme bez zbytečného odkladu do 7 dnů.

Affiliate program Kurzy pro radost - partnerské prostředí

Funguje to tak, že v kategorii „Výplata a vyúčtování“ stisknete tlačítko „Vystavit vyúčtování“ a následně nám do systému nahrajete svou fakturu, na základě které vám vyplatíme peníze. Pokud jste nepodnikatel, nikam nic nenahráváte, peníze vám dorazí na číslo účtu zadané v administraci.

Pojďte do toho s námi!

Nyní byste měli mít již dostatek indicií k tomu, abyste vydedukovali, zda se chcete zapojit či nikoliv :-) Jestli jste to přečetli až sem, tak je docela pravděpodobné, že vás náš affiliate program zaujal a já jsem za to moc rád. Přesto pokud se potřebujete na něco zeptat, klidně se zeptejte v diskuzi pod tímto článkem nebo mi rovnou napište na affil@kurzyproradost.cz.

A teď už zbývá jen jediné. Klikněte níže na tlačítko, zaregistrujte se do našeho affiliate programu a vydejte se s námi na cestu vedoucí k zajímavým výdělkům. Vynasnažím se být vám na této cestě tím nejlepším průvodcem.

Affiliate program Kurzy pro radost – partnerské prostředí

Zaregistrovat do affiliate programu Kurzy pro radost

 

<<< Motivační odměňování 4/5 Návrat na hlavní článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *