Affiliate web (01): Stavíme výdělečný affiliate web

Affiliate web (01): Stavíme výdělečný affiliate web

V minulých článcích jsem se na svém blogu věnoval detailnímu představení našeho affiliate programu Kurzy pro radost. Partnerskému win-win systému, jenž přináší unikátní trackování bez nutnosti použití affiliate parametru a zavádí málo vídané doživotní provize z každého nákupu zákazníka. Bez ohledu na cookies.

Vzhledem k tomu, že nejsem pouze spoluvlastníkem Kurzů pro radost, ale zastávám zde i pozici affiliate manažera (a historicky i affiláka), napadlo mě spojit příjemné s užitečným tím, že pro vás sepíši srozumitelný postup toho, jak si ve spolupráci s naším affiliate systémem postavit vlastní affiliate web a začít na něm vydělávat.

To vše pěkně detailně na konkrétních případech. Obdržíte tak ode mě zdarma kompletní know-how, které potřebujete k rozběhnutí úspěšného affiliate webu.

Proč si to nenecháš pro sebe?

Výborná otázka, která určitě napadne většinu čtenářů. Víte, je to tím, že spousta lidí přemýšlí špatně. Říkají si: „Hlavně nesmím nikomu nic říct, aby mi to nemohl někdo zkopírovat nebo ukrást.“ Ale ve skutečnosti je to právě sdílení informací, které nás může posunout v našem byznyse dál.

Pokud moje know-how pomáhá někomu vydělávat peníze prostřednictvím našeho systému, pak na tom vyděláme oba. Pokud budu mlčet, své know-how si sice zachovám, ale na konci nebude nic. Nikdo z nás toho moc nevydělá, jenom to know-how mi zůstane :-)

Co když jsem nikdy předtím žádný affiliate web nevytvořil?

Je úplně jedno, jestli máte s affiliate weby nějaké předchozí zkušenosti či nikoliv. Nerozhoduje tu ani věk, ani vaše vzdělání. Svůj návod sepíši tak, aby tomu rozumněl naprosto každý začátečník. Profíci si možná občas budou klepat na čelo z neodborných frází nebo pomalého postupu, ale oni mi jistě prominou :-)

Jsem přesvědčen, že úplně každý z vás si může postavit výdělečný affiliate web, na druhou stranu jsem ale také přesvědčen, že 95 % z vás si najde nějakou výmluvu, proč to neudělá :-) No a to je naprosto v pořádku. Jsem tady právě pro těch 5 % z vás, co se dokáží hecnou, chtějí od života víc a makají i ve chvíli, kdy zbytek republiky sedí v hospodě nebo doma čučí na ordinaci :-)

Co budu potřebovat?

Kromě nadšení toho už mnoho nebude :-) Nicméně hned na začátku se sluší vyjmenovat náklady, které vás pořízení vlastního affiliate webu bude stát. Pokud si objednáte doménu a hosting u Wedosu, počítejte s náklady do 500 Kč ročně, více investovat nemusíte, všechny doplňky lze pořídit v neplacených variantách.

Kdybyste ale chtěli svůj affiliate web posunout na vyšší úroveň tak, aby obsahoval placený vzhled a placené doplňky, počítejte s další investicí okolo 2 000 Kč. Ve většině případů se to vyplatí, ale není to životně důležité.

No a pokud to s vyděláváním online myslíte vážně, tak časem dojde i na placenou reklamu a v té se dá proklikat skutečně hodně. Od stovek korun měsíčně, až po stovky tisíc korun měsíčně, záleží jen na tom, jaký máte rozpočet :-)

Jdu do toho!

Výborně! Tak už to nebudeme více zdržovat. Běžte se rovnou zaregistrovat do affiliate systému Kurzů pro radost a pak se vraťte zpátky, abychom společně probrali základní pojmy a pustili se již do samotné tvorby vašeho affiliate webu.

A pokud jste do teď nečetli specifikaci našeho affiliate systému, tak si ji určitě přečtěte, bez toho nemůžete plně pochopit naší filosofii a ta je pro vzájemnou spolupráci klíčová…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *